Ova čizma je ručno rađena u Francuskoj. Sa svojim gumenim đonom trostruke gustine i jastukom koji apsorbuje udarce, čizma Parcours 2 Iso nudi izuzetnu udobnost, omogućavajući vam da hodate dalje bez umora
Dizajnirane za profesionalce ove robusne tehničke čizme su pogodne za profesionalnu i dugotrajnu upotrebu.
Neoprene® izolovana obloga.
Aigle Parcours 2 čizme izrađene su od prirodne gume sa izolacijom od neoprena debljine 4.5mm. Namenjene su lovcima i svima ostalima koji žele zaštitu od vode i niskih temperatura.
Aigle je čuveni, svetski poznat proizvođač garderobe i obuće vrhunskog kvaliteta, poreklom iz Francuske. Njihove proizvode najviše koriste lovci ribolovci, profesionalni korisnici zaštitne opreme, ali i svi ostali koji žele adekvatnu zaštitu od nepovoljnih vremenskih uslova.
Aigle
Gumene čizme
Model: Parcours 2 ISO Bronz
Materijal: Gomma Plus® prirodna guma
Vodootporne
Kaiš za podešavanje širine
Izolacija debljine 4.5mm od neoprena
Ðon sa sposobnošću apsorbovanja udara
Štite od niske temperature, i do -20°C
Odlične za lovce
Proizvedeno u Francuskoj